piątek, 6 lipca 2012

Zawieszka do pokoju dzieci

Trochę mnie nie było... niestety nie dlatego, że wylegiwałam się i nic nie robiłam, o nie... byłam z F. w szpitalu - zapalenie płuc i ostre zapalenie oskrzeli... w międzyczasie był zlot w stolycy, na który się wybierałam i miałam obiecane, że mogę iśc na cały dzień... a tu choróbsko pokrzyżowało plany... no ale dziecko najważniejsze... szkoda tylko, bo przygotowałam pracę na konkurs Galerii Papieru... miała być zawieszka do pokoju dziecięcego... no i zrobiłam, pierwszą w życiu :) byłam dumna niesamowicie, w sumie to nadal jestem... ale na konkurs nie pojechała... może za rok... no ale i tak ją pokażę, mam nadzieję, że choć trochę Wam się spodoba :)
A! I miała być też zgłoszona na wyzwanie w Kreatywnym Polu... ale też nie zdążyłam...
Bywa :)
A jako, że akurat pojawiło się wyzwanie w Scrap Markecie :) więc zgłaszam :) może jeszcze nic straconego :)7 komentarzy:

 1. odpadłam, szczęka odjechała w kierunku podłogi...PRZEPIĘKNA zawieszka!!!!!!!!!!! Wspaniałe wykonanie, cała masa detali i ...zobaczysz,chyba "odgapię" pomysł tylko jak już się wygrzebię z masy swoich zamówień:) Buziaki dla Was:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cuuudna! Piękna, kolorowa, radosna, świetnie skomponowana! Re-we-la-cyj-na!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna! Te wszystkie dopracowane detale...
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu ScrapMarketu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialna, ależ pracy musiałaś w nią włożyć, jest perfekcyjna w każdym detalu;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję wszystkim za tyle cudownych komentarzy! Aż mi skrzydła urosły :) DZIĘ-KU-JĘ!

  OdpowiedzUsuń