poniedziałek, 10 czerwca 2013

Urodziny Scrapińca :)

Tekturki kocham miłością absolutną :) I choćbym miała ich w domu już dużo, to i tak pojawiają się kolejne... a tekturki ze Scrapińca to po prostu MUST HAVE każdej scraperki... Inne też lubię, ale Scrapińcowe to miłość absolutna :) bo oprócz produktu liczy się tez zaplecze, a zaplecze to oni mają fantastyczne! Takich jak oni, a zwłaszcza Dominika, nie ma :) W związku z tym rozumiecie, że połączenie tych wszystkich elementów skutkuje nieodpartą chęcią posiadania ich wytworów :)
Ale nie o miłości do tekturek miało być :)
Scrapiniec obchodzi swoje 5 urodziny i to właśnie dziś, a w związku z tym było ogłoszone wyzwanie (jeszcze jedno, nie to z poprzedniego posta) - prezent urodzinowy, taki, który będą mogli zabrać ze sobą. W związku z tym postanowiłam uszyć torbę! Na szczęście Dominika wybaczyła wszystkie niedoskonałości procesu produkcyjnego (jednak ciężko się szyje z prawie dwulatkiem na kolanach, przy bardzo absorbującym udziale 3,5 latki :) ) i tak oto powstała torba urodzinowa.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Scrapińca i jak najwięcej cudnych pomysłów!

P.S. I co najważniejsze moja torba została wyróżniona i otrzymałam bon na zakupy o wartości 150zł!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę :)
2 komentarze: