wtorek, 25 września 2012

Chrzciny :)

Zostałam poproszona o zrobienie zdjęć na chrzcinach synka naszych znajomych. Oczywiście się zgodziłam. Trochę miałam pietra, bo dawno nie robiłam zdjęć na zlecenie i strasznie się denerwowałam. Na szczęście poszło dobrze i już po. Chociaż światło było w Kościele fatalne... raz słońce wychodziło, raz zachodziło za chmury, raz bardzo widno, raz ciemno... masakra... no ale na to nie miałam wpływu, więc nie ma co się denerwować, a na szczęście młody nie miał kompletu w kolorze białym i to z satynki ( he he he), a był ubrany "egelancko" (tak mawia moja córa) na beżowo, więc przynajmniej nie było problemu z odbijaniem światła :)
Ale do czego zmierzam. Skoro chrzest, to oczywiście prezent, bo przecież nie wypada pójść z pustymi łapkami... więc oprócz ubranka dla H. pojawiła się też karteczka i ramka na pamiątkowe zdjęcie :)
Rodzicom się podobało, mam nadzieję, że może nawet stanie albo zawiśnie gdzieś w domu :)
A nawet jak włożą do pudła z pamiątkami to też nie będzie źle, byle nie wyrzucili... ;) no ale o tym to się raczej nie dowiem :)
Dobra, koniec zanudzania, przechodzę do zdjęć.
To jest dla mnie fenomen... zdjęcia oczywiście... bo portrety, generalnie zdjęcia ludzi uwielbiam robić, i jestem w stanie zrobić ładne... natomiast zdjęcia przedmiotów wychodzą mi nie najlepsze... no ale może jeszcze dojdę do wprawy... bo przecież ludzi fotografuję prawie codziennie, a przedmioty z rzadka... :)
Miłego oglądania! I miło mi będzie jak zostawicie tu jakiś ślad po sobie... nawet krytyczny (byle nie obraźliwy)... zniosę z godnością :) ale miło jest wiedzieć, że wpadacie, zaglądacie... :)
Miłego dnia!P.S. I jeszcze jedna ważna kwestia.
Ogromne podziękowania dla mojego scrapowego Anioła Stróża :) który co i rusz podsyła mi jakieś wykrojnikowe, dziurkaczowe albo drukowane cuda :) bez NIEJ nie miałabym tylu pięknych rzeczy :)
Justyna! Dziękuję! O! A tu JEJ blog - polecam!

1 komentarz:

  1. Ty jesteś niesamowita-sama tworzysz cudowna biżuterię a mi dziękujesz za takie drobiazgi:0ech:):)POLECAM SIĘ!!!!

    OdpowiedzUsuń